ogloszenia2logo

 

intencjelogo

 

galerialogo

 

Komentarz do Słowa

Cmentarz parafialny

Statystyki

Dzisiaj:127
Wczoraj:572
W tygodniu:1522
W miesiącu:12410
Ogólnie:1266900

Info o przeglądającym:

  • Twoje IP: 3.239.76.25
  • Przeglądarka unknown
  • Wersja unknown
  • System operacyjny unknown

Teraz:

34
osób na stronie

Słowo na dzisiaj

  • Najmilsi: Starszych, którzy są wśród was, proszę ja, również starszy, a przy tym świadek Chrystusowych cierpień oraz uczestnik tej chwały, która ma się objawić: paście stado Boże, które jest przy was, strzegąc go nie pod przymusem, ale z własnej woli, jak Bóg chce; nie ze względu na niegodziwe zyski, ale z oddaniem; i nie jak ci, którzy ciemiężą gminy, ale jako żywe przykłady dla stada. Kiedy zaś objawi się Najwyższy Pasterz, otrzymacie niewiędnący wieniec chwały.

Aktualności

Zaproszenie do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

EDK jest ogólnopolską inicjatywą dla tych, którzy nie boją się trudnych doświadczeń i pragną ofiarować swój wysiłek Panu Bogu. Zachęcamy do podjęcia wyzwania przejścia w samotności i ciszy ok. 40 km drogi. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.edk.org.pl.

1) 25 marca z Klasztoru Benedyktynów w Lubiniu do  parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Rawiczu. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 20:00 w lubińskim klasztorze. Informacje i zapisy przez stronę internetową (należy wybrać rejon Lubiń). Przydatne wiadomości można znaleźć także na facebooku - "EDK Lubiń" 

2) 1 kwietnia br. z kościoła farnego pw. Chrystusa Króla i Zwiastowania NMP w Rawiczu. Informacje i zapisy przez stronę internetową (należy wybrać rejon Rawicz) oraz na profilu FB/rawicz.edk. Zapisy w internecie do 25 marca lub stacjonarnie w biurze parafialnym przy kościele farnym w Rawiczu w poniedziałek 21 marca o godz. 19:00. Msza święta na rozpoczęcie EDK - 1 kwietnia br. o godz. 20:00.