Data
|
Godzina
|
Ks.
|
Adres
|
Wtorek
27.12.2022
|
9:00
|
1
|
ROSZKOWO nr 1 - 20
|
2
|
ROSZKOWO nr 21 – 45 i 51
|
3
|
ROSZKOWO nr 46 - 64
|
Środa
28.12.2022
|
9:00
|
1
|
DĄBROWA, ul. Kościuszki
|
2
|
DĄBROWA, ul. Nowa (od pocz.), ul. Boczna,
ul. Ogrodowa
|
3
|
DĄBROWA, ul. Dubińska (od końca)
|
Czwartek
29.12.2022
|
9:00
|
1
|
ROZSTĘPNIEWO
|
2
|
ROZSTĘPNIEWO
|
Piątek
30.12.2022
|
15:00
|
1
|
ROSZKÓWKO (od strony bloków)
|
2
|
ROSZKÓWKO (od strony pałacu)
|
Poniedziałek
02.01.2023
|
15:00
|
1
|
KAROLINKI ul. Rolnicza (od końca)
|
2
|
KAROLINKI ul. Rawicka (od końca), ul. Klasztorna,
Plac Euzebiusza Huchrackiego
|
3
|
MIEJSKA GÓRKA ul. Rawicka (od cukrowni)
|
Wtorek
03.01.2023
|
15:00
|
1
|
ul. Dubińska nr parzyste (od początku),
ul. Podgórna, ul. Południowa
|
2
|
ul. Dubińska nr nieparzyste (od początku)
|
Środa
04.01.2023
|
15:00
|
1
|
ul. Wojska Polskiego nr parzyste, ul. Konopnickiej
|
2
|
ul. Wojska Polskiego nr nieparzyste (od początku)
|
Czwartek
05.01.2023
|
15:00
|
1
|
ul. Sikorskiego, ul. Wodna
|
2
|
ul. Kościelna, ul. Sienkiewicza
|
Piątek
06.01.2023
|
|
|
Uroczystość Objawienia Pańskiego – nie ma kolędy
|
Sobota
07.01.2023
|
|
|
Pielgrzymka dekanalna do Smolic – nie ma kolędy
|
Poniedziałek
09.01.2023
|
15:00
|
1
|
ul. Kilińskiego, Plac Powstańców Wlkp.
|
2
|
ul. Brzozowa
|
Wtorek
10.01.2023
|
15:00
|
1
|
Rynek od nr 7 (do zejścia)
|
2
|
Rynek od nr 8 (do zejścia)
|
Środa
11.01.2023
|
15:00
|
1
|
ul. Buszy nr 28
|
2
|
ul. Buszy nr 30
|
3
|
ul. Buszy nr 32
|
Czwartek
12.01.2023
|
15:00
|
1
|
ul. Buszy (od. ul. Rawickiej)
|
2
|
ul. Zakątna, Grunwaldzka, Ślusarska, Piekarska
|
Piątek
13.01.2023
|
15:00
|
1
|
ul. Mickiewicza (od początku)
|
2
|
ul. Dworcowa (obie strony od początku)
|
3
|
ul. Fabryczna, ul. Rzeczna
|
Sobota
14.01.2023
|
9:00
|
1
|
NIEMARZYN nr 1 – 27 bez 19
|
2
|
NIEMARZYN nr 28 - 64
|
3
|
NIEMARZYN nr 19 i dalej prosta za łukiem
|
Poniedziałek
16.01.2023
|
15:00
|
1
|
ul. Bema nr parzyste (od torów)
|
2
|
ul. Bema nr nieparzyste (od torów)
|
Wtorek
17.01.2023
|
15:00
|
1
|
ul. Akacjowa i Lipowa
|
2
|
ul. Sosnowa i Świerkowa
|
Środa
18.01.2023
|
15:00
|
1
|
ul. Niepodległości nr parzyste (od początku)
|
2
|
ul. Niepodległości nr nieparzyste (od początku)
|
Czwartek
19.01.2023
|
15:00
|
1
|
ul. Górków, Stawowa
|
2
|
ul. Krasickiego, ul. Wałowa
|
Piątek
20.01.2023
|
15:00
|
1
|
Plac 700-lecia, ul. Tęczowa, Jana Pawła II, Korczaka, Sportowa
|
2
|
ul. Ogrodowa, ul. Polna (od początku)
|
Sobota
21.01.2023
|
9:00
|
1
|
ul. Kobylińska nr parzyste (od końca)
|
2
|
ul. Kobylińska nr nieparzyste (od końca)
|
Poniedziałek
23.01.2023
|
15:00
|
1
|
ul. Parkowa (nr nieparzyste), Spacerowa, Wierzbowa, Kalinowa
|
2
|
ul. Parkowa (nr parzyste), Poprzeczna
|
Wtorek
24.01.2023
|
15:00
|
1
|
ul. Kwiatowa, Łąkowa, Hubala, Spokojna
|
2
|
ul. Leśna, Zacisze, Słoneczna
|
Środa
25.01.2023
|
15:00
|
1
|
ul. ks. Walkowiaka
|
2
|
ul. Kamińskiego
|
Czwartek
26.01.2023
|
15:00
|
1
|
ul. Paderewskiego (nr parzyste)
|
2
|
ul. Paderewskiego (nr nieparzyste)
|