ogloszenia2logo

 

intencjelogo

 

galerialogo

 

Przygotowanie do bierzmowania

Informacje dla przygotowujących sie do bierzmowania

 

Młodzież z klas 8:

 

Droga młodzieży klas ósmych!

Rozpoczynacie drugi etap przygotania do bierzmowania. Wierzę, że wykorzystacie go jak najlepiej na pogłębnienie relacji z Bogiem jak również zaangażowania na rzecz wspólnoty parafialnej w ramach grup, do których będziecie zapisani.

--------------------------------------------------------------------------------

Poniżej znajdują się dla Was pliki do pobrania dotyczące przygotowania do bierzmowania. Proszę je wydrukować i wkleić do "Zeszytu kandydata do bierzmowania". Pliki są przygotowane w formacie pdf.

 

 

 

Życzę owocnego czasu przygotowania

 

ks. Proboszcz 

---------------

Poni----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Młodzież z klas 7:

 

Droga młodzieży klas siódmych!

Przed Wami pierwszy etap przygotowania sie do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Prosze, abyście przygotowali zeszyt 16 kartkowy, który zatutułujecie "Zeszyt kandydata do bierzmowania". Poniżej znajdują się pliki do pobrania dla kandydatów klas siódmych dotyczące przygotowania do bierzmowania. Pliki są przygotowane w formacie pdf. Proszę je wydrukować i wkleić do zeszytu w następującej kolejności:

na pierwszej stronie wpiszcie "Zeszyt kandydata do bierzmowania" , swoje imię i nazwisko oraz klasę

 

Wierzę, że wykorzystacie go jak najlepiej na pogłębnienie relacji z Bogiem jak również zaangażowania na rzecz wspólnoty parafialnej w ramach grup, do których będziecie zapisani.

 

Życzę owocnego czasu przygotowania

 

ks. Proboszcz

n spotkań w kwietniu 2021r

 

 

 

Zapraszam do obejrzenia tego filmikusmiley